Akce školní družiny

Kaštanový král

Ve školní družině probíhala soutěž o kaštanového krále a soutěžilo se o nejlepšího sběrače celé družiny.Děti nosily kaštany pro zvířátka a byly ohodnoceny příslušnými body.Vítězové byli odměněni různými dárky a sladkostmi. Absolutním vítězem se stal Péťa Kuneš ze 3.B,kterého potěšil krásný dárek –...

Strašidelný hrad

Koncem října si děti k příležitosti Halloweenu popovídaly o jeho tradicích a také si vyrobily krásné strašidelné hrady plné strašidel,čarodějnic ,netopýrů a ostatních heloweenských symbolů.

Den stromů

Děti si ve školní družině připomněly Den stromů. Pro náš život mají stromy velký význam . Vyprávění doplnily vyráběním ozdobených stromů podzimními listy.

O líném Toníkovi

Do školní družiny zavítalo divadlo zaměřené na zdravý životní styl a výživu. Děti pozorně sledovaly pohádku,zazpívaly si za doprovodu kytary a odnesly si poznatky o zdravé životosprávě.

Den pro štěstí aneb Čokoládový den

Školní družina pořádala dne 10.10. 2017 charitativní akci –Čokoládový den-.Tento den prodávaly vybrané děti štěstíčka a drobné dárky a odměňovaly kupující čokodukátky a žetony na hlasování pro zvířátka. O přízeň dětí soutěží sovice,dikobraz,muflon a jelen.Kdo asi zvítězí?Děkujeme všem,kteří doposud...

Seznámení s knihovnou

Na děti ze III. oddělení ŠD čekala první beseda v knihovně. Paní knihovnice děti knihovnou provedla, ukázala jim řazení knih a pravidla jejich půjčování. Poučily se,jak se vlastně kniha tvoří a nechyběla ani pohádka. Dětem se v knihovně moc líbilo.

Svatý Václav

Děti ze III. oddělení ŠD si připomněly svátek svatého Václava.O knížeti Václavovi se dozvěděly spoustu zajímavostí ,mj. také o jeho svatořečení. Nakonec si všichni vyrobili svatováclavskou korunu,která se všem dětem moc povedla.

Výlet do minizoo

Vítězové družinové soutěže se vydali na výlet do Minizoo ve Staré Roli.Za odměnu měli vstup a prohlídku zdarma.Největší atrakcí bylo krmení koní,hlazení hadů,ještěrek,králíčků a činčily.

Rozesměj nás

Ve školní družině probíhala ve středu soutěž v kreslení křídou na chodník. Tentokrát děti kreslely na téma – Rozesměj nás- . A tak zakrátko chodník zdobili krásní klauni, šašci a různé legrační obrázky. Všechny děti si za krásné obrázky zasloužily odměnu.

Minibesídka

Každý měsíc se děti ze II. oddělení ŠD učí tématickou básničku od Jiřího Žáčka k danému období. Protože se je vždy krásně naučily, předvedly své básnické i herecké umění v krátkém pásmu dětem ve třídách na 1. stupni ZŠ. V každé třídě byly odměněny potleskem a tak se samy přesvědčily, že se jim...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>