Akce školní družiny

Výlet do minizoo

Vítězové družinové soutěže se vydali na výlet do Minizoo ve Staré Roli.Za odměnu měli vstup a prohlídku zdarma.Největší atrakcí bylo krmení koní,hlazení hadů,ještěrek,králíčků a činčily.

Rozesměj nás

Ve školní družině probíhala ve středu soutěž v kreslení křídou na chodník. Tentokrát děti kreslely na téma – Rozesměj nás- . A tak zakrátko chodník zdobili krásní klauni, šašci a různé legrační obrázky. Všechny děti si za krásné obrázky zasloužily odměnu.

Minibesídka

Každý měsíc se děti ze II. oddělení ŠD učí tématickou básničku od Jiřího Žáčka k danému období. Protože se je vždy krásně naučily, předvedly své básnické i herecké umění v krátkém pásmu dětem ve třídách na 1. stupni ZŠ. V každé třídě byly odměněny potleskem a tak se samy přesvědčily, že se jim...

Zdobíme knihovnu

Paní knihovnice pořádá v létě –večerníčkovou soutěž- a požádala děti ze III.oddělení školní družiny o výrobu motivačních večerníčků do doutěže.A tak vznikly krásné večerníčky,které potěší všechny malé návštěvníky knihovny při soutěži.

Vítěz květnové soutěže

V květnu děti ze školní družiny sbíraly pečivo pro zvířátka. Z každého oddělení byli vyhodnoceni 3 nejlepší sběrači, kteří se zanedlouho vydají na exkurzi do Minizoo ve Staré Roli.

Abeceda slušného chování

....aneb etiketa všude kolem nás. Na besedě v knihovně si děti názorně předvedly, jak se chovat v různých situacích. S paní knihovnicí si povídaly o divadle, kině a soutěží zjišťovaly, co je správné a co se naopak nemá dělat. Je vidět, že máme vychované děti, protože většinu zásad slušného chování...

Den dětí

1.čevnen je Mezinárodním dnem dětí a proto si ve III.. oddělení ten den všichni svátek naplno užili.Děti si plnily 8 zajímavých úkolů a atrakcí na stanovisštích.Splněním úkolu získal každý bonbón a písmenko.Z písmenek pak sestavovaly slovíčka, za která vyhrávaly lízátka.Všechny soutěže se dětem moc...

Atletický trojboj

V květnu děti ve školní družině závodily.Sportovaly ve 3 disciplínách – běh,trojskok a hod do dálky.Všichni se snažili o co nejlepší výkony.Vítězové získali hezké ceny a diplomy.

Večerníčková beseda

Děti ze III. oddělení školní družiny zavítaly do knihovny na pohádkovou besedu. Paní knihovnice jim nejdříve vysvětlila, jak pohádky vznikají, později si zahrály hru, kde prokazovaly své znalosti večerníčkových pohádek. Zároveň byly děti odměněny za vánoční soutěž krásnou knihou, která obohatí...

Sběr suchého pečiva

V měsíci květnu sbírají děti ze školní družiny suché pečivo pro zvířátka do minizoo. Zajímavé povídání o zvířátkách je motivováno čtením knihy o životě v lese a jeho záchraně. Nejlepší sběrači se v červnu vypraví za zvířátky, ke kterým pečivo doputuje.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>