Konečná zdaleka nemusí být "konečná" pro Vaše děti...

Naše škola se nachází v Karlových Varech - Rybářích.

V současné době nabízíme rozšířenou výuku informatiky a výpočetní techniky, máme i sportovní třídy se zaměřením na basketbal, florbal a tenis.

Při naší škole úspěšně funguje školní družina a školní klub. Svůj volný čas mohou děti vyplnit i v nejrůznějších kroužcích, které vedou zkušení pedagogové naší školy.

Ve spolupráci se soukromou jazykovou školou E-jazykovka, která sídlí v budově naší školy, nabízíme dětem výuku cizích jazyků v odpoledních hodinách v kurzech této školy. Naši žáci mohou uplatnit 10% slevu na kurz.

Náš školní program má motto: "Škola pro děti".

Chcete se podívat, jak to u nás vypadá?

V přízemí mají své třídy naši nejmenší. Školní přestávky jim zpříjemňují pohádkové postavičky z večerníčků a když se chtějí trošku protáhnout, mohou si kromě žebřin zaskákat i "panáka"... :-)

V 1.patře jsou starší děti a také si nemohou stěžovat, že by si přestávky aktivně neužily... :-)

Na stěnách chodby jsou namalována domácí zvířata a na obložení je dostatek místa pro vylepení projektových prací...

2. patro patří 2.stupni. Na chodbách byste našli mapy států s jejich vlajkami, husitské zbraně či koráb Kryštofa Kolumba...

Ve 3.patře školy jsou specializované učebny chemie, přírodopisu, fyziky, které jsou vybaveny datovými projektory a interaktivní tabulí.

Máme také speciální učebnu pro ruční práce, kde se dívky učí např. šít na šicím stroji, dále učebnu keramiky s keramickou pecí a také učebnu výtvarné výchovy. Chodby kolem zdobí nejedna práce... :-)

Oblíbený je také cvičný byt, kde dívky a někdy i chlapci, zkouší pronikat do tajů kuchařského umění. O svá povedená dílka se potom dělí se svými spolužáky a učiteli. Jednohubky, chlebíčky, vánoční cukroví... všechno jde "na dračku". :-)

Ve 3.patře máme také malý kinosál, kde se pořádají kulturní akce školy, nejrůznější představení a na konci června slavnostní vyřazování deváťáků.

 

Na naší škole samozřejmě nechybí učebny jazyků a tělocvičny. Ty máme dvě a společně s novým hřištěm mají naše děti dobré zázemí a možnost protáhnout si svá těla nejednou aktivitkou... :-))

Po dlouhém dni jsme všichni rádi za naši školní jídelnu, kde úžasně vaří!

Chcete se přesvědčit? Máte možnost kdykoli se přijít podívat... :-)