Akce školní družiny

My Tři králové...

O historii Tří králů , jejich jménech nebo o nápisu na dveřích K + M + B a další zajímavosti se děti dozvěděly při lednové návštěvě školní družiny v knihovně. Ještě se naučily tříkrálovou píseň a vyrobily si královskou korunu.Do knihovny chodí děti velmi rády.

Jak to bylo vlastně s Ježíškem?

Jak to bylo vlastně s Ježíškem? To a jiné zajímavé skutečnosti se děti dozvěděly na besedě v knihovně. Nechyběly tradiční vánoční koledy a kouzelnou atmosféru Vánoc děti spestřily svými přáními od Ježíška.

Mikulášský karneval

Na – Čertovský den – 5.12.2017 prožily děti ve školní družině zábavné odpoledne plné masek,atrakcí,soutěží, smíchu a zábavy. Děti jezdily na koloběžkách ,házely koule do čertovského koše nebo musely vhodit kapra do rybářské sítě a další a další zajímavé úkoly.Soutěžilo se v krásných...

Vánoční kouzlení

Do školní družiny zavítal kouzelník Burda s představením,které bylo plné kouzel.Do vánočního čarování se zapojily i děti a také se jim dařilo.Sálem se ozýval dětský smích. Všichni měli velkou radost z legračních čarokousků kouzelníka.

Dopis Ježíškovi

Děti ze III. oddělení školní družiny se tradičně účastní soutěže knihovny –Dopis pro Ježíška-.Tentokráte vyráběly dopis s vánočními záložkami,na kterých jsou nakreslena dětská přání.Výrobek se jim moc povedl a teď budou tajně doufat ve splnění jejich přání.

Hodnocení charitativní akce

Čokoládový den pro štěstí se skutečně vydařil.Dukátek dělá divy!Vybralo se celkem 12 135 Kč!(Rekordní suma- oproti loňsku více o 2149 Kč) Za vybrané peníze naše škola již adoptovala vítězné zvířátko.Na 4. místě se umístil muflon,na brozové příčce dikobraz,těsně pod vrcholem jezevec a vybraná částka...

Pan Pohoda a Princezna na hrášku

Do školní družiny přijel –princ- Pohoda s podzimní pohádkou.Princezna s dětmi se snažila chytit zlobivého krtka.Toho dopadli a všichni dostali za odměnu bonbón.Pan Pohoda hraje na kytaru a děti naučil zahradní píseň.

Kaštanový král

Ve školní družině probíhala soutěž o kaštanového krále a soutěžilo se o nejlepšího sběrače celé družiny.Děti nosily kaštany pro zvířátka a byly ohodnoceny příslušnými body.Vítězové byli odměněni různými dárky a sladkostmi. Absolutním vítězem se stal Péťa Kuneš ze 3.B,kterého potěšil krásný dárek –...

Strašidelný hrad

Koncem října si děti k příležitosti Halloweenu popovídaly o jeho tradicích a také si vyrobily krásné strašidelné hrady plné strašidel,čarodějnic ,netopýrů a ostatních heloweenských symbolů.

Den stromů

Děti si ve školní družině připomněly Den stromů. Pro náš život mají stromy velký význam . Vyprávění doplnily vyráběním ozdobených stromů podzimními listy.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>