Akce školní družiny

Charitativní tombola

Děti z III. Oddělení školní družiny připravily tombolu, ve které každý los vyhrává dárek. Vybrané peníze poputují k nemocným dětem ,které spravuje Fond Sidus. Akcí si děti uvědomily,že zdraví není samozřejmost a je třeba se o něj starat.

Den maminek

Děti ve školní družině myslely na své maminky a jejich nedělní svátek a vyrobily pro ně krásnou květinu.  Tímto přejí i vychovatelky maminkám všechno nejlepší ke Dni matek.

Velikonoce

Čekání na svátky jara si děti ve školní družině zpestřily vyráběním velikonočních kraslic, zajíčků a kuřátek. Také se dozvěděly o historii a tradicích Velikonoc. Výrobky zdobí nejen školu,ale i prostory knihovny. Vychovatelky ŠD přejí Veselé Velikonoce.

Březen - Měsíc čtenářů

Tentokrát se děti ze školní družiny v knihovně dozvěděly, jak jsou knihy důležité pro náš život a jak se o ně starat. Abychom více četli a abychom si rozšiřovali své čtenářské obzory, tak proto je tu Březen- měsíc čtenářů. Na besedě v knihovně děti ještě dostávaly pohádkové hádanky a za úspěšné...

Povánoční posvícení pro zvířátka

V měsíci lednu nosily děti do školní družiny zbylé suché pečivo , za které dostávaly body. Kromě sběru se také dozvěděly mnohé zajímavosti ze světa zvířata Vítězové byli odměněni krásnými cenami.

Pejsek námořník

Děti ze III. oddělení školní družiny prodávaly –Pejsky námořníky- ,které si mohou děti vybarvit,dokreslit či jinak dovyrobit. Za výtěžek z akce se koupí piškoty do psího útulku. Děkujeme všem,kteří si pejska koupili.

My Tři králové...

O historii Tří králů , jejich jménech nebo o nápisu na dveřích K + M + B a další zajímavosti se děti dozvěděly při lednové návštěvě školní družiny v knihovně. Ještě se naučily tříkrálovou píseň a vyrobily si královskou korunu.Do knihovny chodí děti velmi rády.

Jak to bylo vlastně s Ježíškem?

Jak to bylo vlastně s Ježíškem? To a jiné zajímavé skutečnosti se děti dozvěděly na besedě v knihovně. Nechyběly tradiční vánoční koledy a kouzelnou atmosféru Vánoc děti spestřily svými přáními od Ježíška.

Mikulášský karneval

Na – Čertovský den – 5.12.2017 prožily děti ve školní družině zábavné odpoledne plné masek,atrakcí,soutěží, smíchu a zábavy. Děti jezdily na koloběžkách ,házely koule do čertovského koše nebo musely vhodit kapra do rybářské sítě a další a další zajímavé úkoly.Soutěžilo se v krásných...

Vánoční kouzlení

Do školní družiny zavítal kouzelník Burda s představením,které bylo plné kouzel.Do vánočního čarování se zapojily i děti a také se jim dařilo.Sálem se ozýval dětský smích. Všichni měli velkou radost z legračních čarokousků kouzelníka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>