Akce školní družiny

Březen - Měsíc čtenářů

Tentokrát se děti ze školní družiny v knihovně dozvěděly, jak jsou knihy důležité pro náš život a jak se o ně starat. Abychom více četli a abychom si rozšiřovali své čtenářské obzory, tak proto je tu Březen- měsíc čtenářů. Na besedě v knihovně děti ještě dostávaly pohádkové hádanky a za úspěšné...

Povánoční posvícení pro zvířátka

V měsíci lednu nosily děti do školní družiny zbylé suché pečivo , za které dostávaly body. Kromě sběru se také dozvěděly mnohé zajímavosti ze světa zvířata Vítězové byli odměněni krásnými cenami.

Pejsek námořník

Děti ze III. oddělení školní družiny prodávaly –Pejsky námořníky- ,které si mohou děti vybarvit,dokreslit či jinak dovyrobit. Za výtěžek z akce se koupí piškoty do psího útulku. Děkujeme všem,kteří si pejska koupili.

My Tři králové...

O historii Tří králů , jejich jménech nebo o nápisu na dveřích K + M + B a další zajímavosti se děti dozvěděly při lednové návštěvě školní družiny v knihovně. Ještě se naučily tříkrálovou píseň a vyrobily si královskou korunu.Do knihovny chodí děti velmi rády.

Jak to bylo vlastně s Ježíškem?

Jak to bylo vlastně s Ježíškem? To a jiné zajímavé skutečnosti se děti dozvěděly na besedě v knihovně. Nechyběly tradiční vánoční koledy a kouzelnou atmosféru Vánoc děti spestřily svými přáními od Ježíška.

Mikulášský karneval

Na – Čertovský den – 5.12.2017 prožily děti ve školní družině zábavné odpoledne plné masek,atrakcí,soutěží, smíchu a zábavy. Děti jezdily na koloběžkách ,házely koule do čertovského koše nebo musely vhodit kapra do rybářské sítě a další a další zajímavé úkoly.Soutěžilo se v krásných...

Vánoční kouzlení

Do školní družiny zavítal kouzelník Burda s představením,které bylo plné kouzel.Do vánočního čarování se zapojily i děti a také se jim dařilo.Sálem se ozýval dětský smích. Všichni měli velkou radost z legračních čarokousků kouzelníka.

Dopis Ježíškovi

Děti ze III. oddělení školní družiny se tradičně účastní soutěže knihovny –Dopis pro Ježíška-.Tentokráte vyráběly dopis s vánočními záložkami,na kterých jsou nakreslena dětská přání.Výrobek se jim moc povedl a teď budou tajně doufat ve splnění jejich přání.

Hodnocení charitativní akce

Čokoládový den pro štěstí se skutečně vydařil.Dukátek dělá divy!Vybralo se celkem 12 135 Kč!(Rekordní suma- oproti loňsku více o 2149 Kč) Za vybrané peníze naše škola již adoptovala vítězné zvířátko.Na 4. místě se umístil muflon,na brozové příčce dikobraz,těsně pod vrcholem jezevec a vybraná částka...

Pan Pohoda a Princezna na hrášku

Do školní družiny přijel –princ- Pohoda s podzimní pohádkou.Princezna s dětmi se snažila chytit zlobivého krtka.Toho dopadli a všichni dostali za odměnu bonbón.Pan Pohoda hraje na kytaru a děti naučil zahradní píseň.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>