Akce školní družiny

Valentýnský pejsek

Valentýnský pejsek Děti ze III. oddělení ŠD prodávaly pejsky – výrobky dětí ke sv. Valentýnu. Za výtěžek se nakoupilo 9 kg piškotů do psího útulku v Karlových Varech. Děkujeme všem, kteří přispěli.  
+

Svatý Valentýn

Svatý Valentýn… …..aneb láska prochází žaludkem…. Děti si ve školní družině připomněly svátek lásky, dozvěděly se o něm spoustu zajímavostí a vyráběly valentýnky pro své nejbližší. Děti ze III. oddělení ŠD vyráběly – Valentýnské chlebíčky-. které ve škole nabízely. Samozřejmě  se pohostily i...
+

Valentýn

Žáci 1. odd. ŠD se přichystali na blížícího se Valentýna  
+

Pomáháme zvířátkům

Pomáháme zvířátkům V měsíci lednu nosily děti do družiny suché pečivo a dostávaly body. Sběrem pomáhají zvířátkům v minizoo ve Staré Roli. Děti nejen sbíraly ,ale také se dozvěděly zajímavosti ze života zvířat.
+

Zimní pohádka

Zimní pohádka Páteční družinové odpoledne zpestřil -Pan Pohoda- divadlem o zimě a zvířátkách. Děti se naučily písničku o sněhulákovi a zahrály si role zvířátek. Pohádka se všem moc líbila.
+

Masopust

Masopust Ať žije masopust. Děti 1. odd. ŠD si připomněly období masopustu a pod vedením studentky praxe si vyrobily škrabošky. Práce se jim zdařila a užily si spoustu legrace.      
+