Akce školní družiny

Družinové vysvědčení

Nejen ve škole se rozdává vysvědčení! Dostávaly ho také děti ve školní družině. A za co měly známky? Za zlobení nebo za sportování či za hezké stolování. Samé jedničky děti potěšily. Vychovatelky školní družiny přejí všem dětem i rodičům krásné léto a prázdniny.
+

Výlet do minizoo

V květnu sbíraly děti pečivo pro zvířátka . Ti, kteří přinesli nejvíce, se vypravili na prohlídku minizoo ve Staré Roli. Čekala tam na ně různá zvířátka a některá si mohly děti i pohladit, např. činčilu, ještěrku, užovku nebo kozu či králíčka. Od průvodce se děti dozvěděly mnoho zajímavostí o...
+

Cestování – aneb Těšíme se na prázdniny

V průběhu školního roku se děti ze III. oddělení školní družiny učily každý měsíc jinou básničku ,aby jich v červnu uměly už 10. Ze všech složily pásmo s názvem – Cestování-, přidaly ještě hádanky a se vším se pochlubily po třídách na 1. stupni naší školy. Všem se vystoupení moc líbilo a všechny...
+

Na návštěvě ve školce

Děti ze III. oddělení školní družiny šly pozdravit předškoláky a paní učitelky, ke kterým nedávno chodily do školky. Předvedly jim pásmo prázdninových básniček s hádankami. Každý hodný divák dostal bonbónek. Dětem se jejich návrat do školky moc líbil.
+

Atletický trojboj

Děti ve školní družině závodily ve třech disciplínách – běh, hod a trojskok. Vítězové vyhráli sladké odměny a diplomy. Maličkostí byli ale oceněni všichni závodníci.
+

Kreslení křídou na chodník

Ve školní družině jsme oslavili Den dětí soutěží v kreslení křídou na téma Koho mám rád? Všechny děti dostaly odměny, neboť každý obrázek byl krásný. Prostředí za školou ožilo krásnými barevnými postavami.
+